Skolēnu mācību uzņēmums “Safe and Stable” piedāvā spieķus cilvēkiem ar īpašajām vajadzībā un redzes traucējumiem, kas darbojas uz sensoru pamata. Brīdī, kad spieķa ceļā gadās kāds šķērslis, tas izdod skaņas signālu, tā brīdinot lietotāju par situāciju uz ceļa vai iespējamām briesmām.
 
Sākotnēji uzņēmums darbojas, lai izstrādātu prototipu, ko virzīt uz ražošanu. Šī prototipa tapšanas process ir ilgs, jo ik reizi sagatavojot jaunu prototipu, jaunieši atklāj ko atkal būtu iespējams uzlabot. Šobrīd produkcijas klāstu veido trīs spieķi - divi brūnie atbalsta spieķi un baltais spieķis, kas aprīkoti ar iebūvētu sensoru un gaismiņām. 
 
Uzņēmums sevi ir pierādījis sevi gada laikā, uzsākot dalību konkursa „Start Strong 3+ 3” meistarklasēs uzklausījām pasniedzējus, centāmies mainīt sevi. Sākām pareizi plānot savu laiku, darba pienākumus. Esam uzlabojuši komunikācijas prasmes, tehniskās zināšanas un  pilnveidojuši valodas prasmes. Esam iesnieguši pieteikumu patenta un uzņēmuma logo apstiprināšanai Patentu valdē, piedalījušies un guvuši atzinību rīkotajos gadatirgos, pieteikuši dalību festivālam MINOX un uzsākuši dalību projektā „Created in Latvia”

Uzņēmums jau ir paguvis iegūt vairākas balvas:

  • Vidzemes reģionālā SMU tirdziņā T/c “Valleta” uzņēmums ieguva balvu “Inovatīvs produkts”
  • Vidzemes reģionālā SMU tirdziņā T/c “Valleta” ieguva Swedbank simpātiju balvu
  • SMU pasākumā “Cits Bazārs”, kas notika T/c “Domina” uzņēmums ieguva balvu “Sociāli atbildīgs uzņēmums”.
 
Puiši ir piedalījušies arī Jauniešu uzņēmējdarbības forumā ar pieredzes prezentāciju.